Etiketimet Terrmeti

Etiketim: terrmeti

Kosova tronditet nga dhembja/ mbledhje të jashtëzakonshme, 500 mijë euro për...

Qeveria e Kosovës zhvilloi një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën e krijuar në Shqipëri, ku u mbajt dhe një minutë heshtje për viktimat e tërmetit. Kryeministri...