Etiketimet Zjarri

Etiketim: Zjarri

Flet dëshmitari që e shpëtoi viktimën brenda banesës që po digjej...

Një person ka marrë djegie të rënda nga zjarri që shpërtheu sot në një banesë në lagjen “Ulpiana” të Prishtinës. Dëshmitari Diamant Jusaj, i cili...

Zjarri rrezikon një ‘Gërdec’ të dytë, plasin predhat e Luftës së...

Një zjarr i madh ka rënë këtë mesditë në majën e Shën Dëllisë, në kufirin midis Bashkisë së Tepelenës dhe Bashkisë së Memaliajt. Terreni shumë...

Zjarri përfshin ndërtesën, 8 persona të vdekur

8 persona humbën jetën nga zjarri në një ndërtesë në jugperëndim të Parisit.  Sipas zyrtarëve, rreth 30 të tjerë, në mesin e...

Flasin shqiptarët në Greqi: U bllokuam nga tymi, nuk merrnim dot...

Zjarri i rënë një ditë më parë në Athinë shkaktoi një situatë tragjike, duke i marrë jetën të paktën 60 personave e qindra të...

Ekipet e zjarrfikësve kanë vënë nën kontroll zjarrin në Miradi të...

Pas shpërthimit të një rezervuari të derivateve në Miradi të Fushë Kosovës, situata është vënë nën kontroll. Ekipet e zjarrfikësve kanë arritur ta shuajnë zjarrin,...

Tragjedia në Durrës, ekspertiza: Trinjakët ishin karbonizuar tërësisht

Del ekspertiza paraprake e trinjakëve që u dogjën pasditen e djeshme në banesën e tyre në Rromanat  të Durrësit. Sipas ekspertëve, tre fëmijët kanë...

Lokalizohet zjarri në afërsi të Malishevës

  Policia e Kosovës, e ka konfirmuar këtë  duke thënë se zjarri ka ndodhur në afërsi të autostradës, saktësisht në kilometrin e 57 drejtimi Gjurgjicë-Prizren. Lirije...

Zjarri afër Zveçanit është lokalizuar, por ende nuk është shuar

Zjarri i cili mbrëmë ka përshirë malet e Sokolicës afër Zveçanit është lokalizuar, por ende nuk është shuar, ka thënë komandanti i njësisë së...

Përfshihet nga zjarri depoja e një marketi në Obiliq

Depoja e një marketi në Obiliq është përfshirë nga zjarri, gjatë ditës së djeshme, ka njoftuar policia. Njësitet policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalë...