Etiketimet Zlatan Ibrahimovic

Etiketim: Zlatan Ibrahimovic

1,5 mn euro/Ja dhurata luksoze që i bëri vetes për ditëlindje...

Zlatan Ibrahimoviç vijon t’i bëjë gjërat e mëdha dhe të ekzagjeruara, kësaj radhe edhe për ditëlindje. Për të festuar 38 vjetorin e lindjes, gjigandi...

Ibra: Refuzova 100 milionë nga Kina, nuk mjaftonin!

Zlatan Ibrahimovic zbuloi në një intervistë të fundit në Shtetet e Bashkuara se ka refuzuar plot 100 milionë dollarë nga Kina, vetëm për t’u...