Tjetër tërmet me magnitudë 5.6, kamerat filmuan live tronditjet gjatë intervistës së Thaç

27.11.2019 18:02:15

Teksa Presidenti i Kosovës ishte duke dhënë një intervistë pranë rrënojave në Thumanë dhe kamerat po fokusoheshin drejt tij një tjetër tërmet i fuqishëm tronditi vendin.

Tërmeti me magnitudë 5,6 është i disati i fortë që godet vendin.

Më poshtë keni tronditjen që u transmetua Live në disa televizione.