Tronditet Mirdita, vritet në mes të qytetit 45-vjeçari

12.08.2019 11:43:44

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Rrëshenin ditën e sotme. Mësohet se është vrarë në qendër të qytetit Tonin Gjini, 45 vjeç.

Ende nuk dihen shkaqet e vrasjes. Policia në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave