U dobësova vetë dhe dot ju dihmoj edhe juve

22.08.2019 13:10:12

Përshëndetje! Më vjen keq qe nuk kam qënë shumë e pranishme kohët e fundit, por nuk kam pasur kohën per t’ju përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Por kam vënë re që të gjitha sillen rreth një problemi: si të dobësohemi njëherë e përgjithmonë. Dhe sigurisht pa probleme ne shëndet! Atëherë kam vendosur t’iu mbledh të gjithëve ne këtë postim dhe t’iu tregoj si i kam humbur ato 24 kilogramët e urryeshëm

Nuk kam qënë kurrë e dobët,por kohët e fundit trupi im ka dalë jashtë kontrollit dhe është shndërruar në një tmerr:dyfishim deri në pjesën e gjoksit,pjesët anësore të mëdhaja dhe kudo celulit: në bark,në këmbë madje edhe në krahë.Sapo e vura re,preva në copa të gjitha kanotjeret e mia dhe bluzat pa mëngë.
Qava me dënesë para se të rimerrja veten. Dhe e mora veten sigurisht,por isha akoma e shëndoshë! Fillova të provoja gjithcka njëkohësisht,ndoshta si të gjitha vajzat e tjera budallaqe si unë. Fillova dietën dhe u mora me sport. Ngrihesha që pa gdhirë,pija vezë (mos e bëni!),duke tërhequr këmbët e mia të shëndosha. Hoqa dorë nga të skuqurat,u regjistrova ne palestër,bleva çaj për dobësim dhe mbusha frigoriferin me kos. Një trajtim i plote,të themi kështu.Mendoni se shërbeu për gjë?

Krejtësisht e kundërta! Shtova dhe 5 kilogramë te tjerë,nuk e di se si,gjatë javëve të atyre trajtimeve të mallkuara. Peshoja 89 kilogramë! Për një gjatësi pak më shumë se 160 cm! Më pas mjekët më shpjeguan që trupi im kishte përjetuar një situatë stresi,për të cilën kishte filluar të mblidhte shumë ”rezerva” në mënyrë intensive. Trupi im mendonte se doja ta shkatërroja,dhe do ta bëja me shumë dëshirë! Harrova shijen e bukës,të mishit dhe të akullores. Haja vetëm mollë dhe pija vetëm ujë,por pa dobi.

Për t’i rënë shkurt,provova mënyra te ndryshme dobësimi per disa muaj,por me pas u dorëzova dhe u ndërpreva këtë çmenduri.

Më vjen turp te flas,por një ditë mendova të shndërrohem në një të pamartuar e shëndoshë dhe të vdisja e rrethuar nga 7 mace.Atëherë shlova tek McDonald dhe porosita gjysmën e menusë dhe i përlava të gjitha për gjysëm ore.Më pas volla në banjo dhe qava.Situata nuk mund të shkonte më keq.

Më pas mrekullia! Jo, jo në banjon e McDonald, por një javë më vonë. Në You Tube pashë videot e një vajze amerikane që tregonte se si kishte arritur të shpëtonte nga mallkimi i familjes , fale ndihmes se FizzySlim.
E porosita kur isha në gjysmën e videos. Më pas kërkova informacion ne Google dhe zbulova që të gjitha yjet e hollivudit e përdorin për tu dobësuar. Duke qënë se kisha provuar gjithcka dhe nuk kisha arritur rezultate,nuk besoja në transformime të mrekullueshme dhe dyshoja se FizzySlim mund të më ndihmonte.
Epo, nuk duhej!

Pakoja erdhi për më pak se 1 jave. Ndërkohë që prisja,lexova komente dhe informazione të panumërta për të qënë e sigurt që kisha bërë zgjedhjen e duhur FizzySlim . Ndoqa udhëzimet, duke e konsumuar produktin 2 herë në ditë,në mëngjes dhe në mbrëmje.

Tani tregoni shumë vëmëndje.Ju leverdis të uleni.

Në 4 javë humba 13 kg!

MILIONA GRA NË EVROPË DHE NË SHTETET E BASHKUARA SHPËTUAN NGA PESHA E TEPËRT ME FIZZY SLIM. SIPAS STUDIMEVE,96.7% E TYRE KANË ARRITUR REZULTATE MBRESËLËNËSE: 9-14 KG PËR VETËM 4 JAVË!