Video/ Natë tmerri, shikoni si lëvizin orenditë dhe reagimin e kësaj gruaje

20.12.2016 21:30:50

Një grua e cila ka qenë duke pritur në një restorant është tmerruar kur karrigia dhe më pas tavolina kanë nisur të “fluturojnë”.

Videoja e frikshëm, besohet të jetë filmuar në Malajzi, dhe tregon momentet e një gruaje, e cila është duke u marrë me telefonin e saj,  kur diçka e papritur e trondit.

Sikurse duket edhe në video në fillim lëviz njëra nga karriget dhe më pas gruaja tentohen të largohet, por pas disa sekondave tavolina fillon të fluturojë duke i bllokuar kështu daljen. Në video duket qartë sesi ajo tenton të ikë por e ka të pamundur pasi i bie të fikët nga ajo që スーパーコピーshikon.