Etiketimet Patate

Etiketim: patate

Patate me djathë dhe qepë

4patate, 3 lugë vaj vegjeta1 lugë pluhur qepe 1 lugë kripë 1/2 lugë biber i zi BDjathin vendosni në blendar për grimcim,...