Aksident mes tri veturave në Lipjan, lëndohen 12 persona

09.05.2021 10:31:18

Një aksident trafiku ka ndodhur dje rreth orës 15:30 në fshatin Gracë e vjetër në Lipjan.

Policia njofton se në këtë aksident kanë qenë të përfshira tri vetura ku përpos dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar 12 persona kosovar.

Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor dhe më pas janë liruar në shtëpi.