Rrjetet sociale

1,431FansaPëlqeje
416NdjekësitNdjek

KURIOZITETE

Shkencëtarët gjermanë zbulojnë si të ecni mbi akull dhe të mos...

Sekreti qëndron në teknikën e ashtuquajtur të Pinguinit. Kjo metodë vërtet ka sukses, thonë shkencëtarët gjermanë, duke shpjeguar që torzoja anohet përpara dhe kështu rëndesën...