Mbyllet pjesa e parë mes Uellsit dhe Shqipërisë, ky është rezultati momental

05.06.2021 19:12:04

Uellsi është duke u përballur me Shqipërinë.

Aktualisht rezultati është 0 me 0, me pak raste por me një lojë të matur nga të dyja skuadrat.

Shqipëria ka realizuar 2 goditje nga e cila njëra ka shkuar në drejtim të portës nga Rey Manaj, transmeton Periskopi.

Pjesa e dytë pritet të na shfaq më shumë raste.