Etiketimet Berat Gjimshiti

Etiketim: Berat Gjimshiti

Berat Gjimshiti: Grintën e kemi në vena, japim maksimumin edhe ndaj...

Mbrojtësi Berat Gjimshiti u shfaq në krah të trajnerit Edi Reja, në konferencën për shtyp në prag të miqësores së dytë të këtij muaji,...

Berat Gjimshiti kërkohet nga dy klube te mëdha

Berat Gjimshiti po zhvillon një sezon fantastik te Atalanta dhe një lojtar pothuajse i larguar në merkaton e verës jo vetëm që...