Etiketimet Dëshmitarët

Etiketim: Dëshmitarët

Të shtëna me armë në Kanada, 1 i vdekur dhe 13...

Një person i armatosur ka hapur zjarr në një restorant në Toronto të Kanadasë, duke lënë të vdekur një person dhe plagosur 13 të...

Dëshmitarët rrëfejnë për sulmin në Stamboll, sulmuesi qëlloi pa pushim për...

Francois al-Asmar, i diplomuar për gazetari radiofonike dhe televizive, ashtu si shumica e 39 të vrarëve natën e Vitit të Ri në “Reina”, ishte...