Etiketimet Dosja

Etiketim: Dosja

Publikohet dosja e plotë hetimore për bandën e Habilajt

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka publikuar para pak minutash dosjen e plotë hetimore për bandën e drogës shqiptare e cila u arrestua një...

Drogë, tension, paralajmërimi i Trump dhe ‘dosja’ Rama-Vuçiç

Ndërkohë që në Shqipëri tensionet politike janë rritur ndjeshëm, sidomos në prag të protestës së opozitës, një nga organizatat më të njohura europiane, “Democracy...