Etiketimet Elbasan Arena

Etiketim: Elbasan Arena

“Shqipet” bëjnë hatanë në “Elbasan Arena”, mposhtin islandezët me 4 gola

Me një fytyrë kret tjetër nga paraqitja në Francës, Kombëtarja e Shqipërisë ka kthyer entuziazmin me atë paraqitje fantastike në “Elbasan Arena”. Jo vetëm rezultati,...

Shkëlqen Sahiti, Shpresat mposhtin Bjellorusinë

Pas humbjes 0-2 ndaj Bosnjës, Shpresat e Shqipërisë kanë reaguar duke marrë një fitore 3-2 në “Elbasan Arena” në ndeshjen miqësore ndaj Bjellorusisë. Emir Sahiti...

Skënderbeu bën “dopietë”, pas kampionatit fiton edhe Kupën

Skënderbeu fiton edhe Kupën e Shqipërisë, në finalen e luajtur përballë Laçit. Takimi u luajt në Elbasan Arena, pasditen e sotme. Skuadra korçare ka arritur të...

Sytë në ‘Elbasan Arena’, të gjithë shqiptarët me Skënderbeun

Skënderbeu do të presë sot Partizanin e Beogradit, në një takim që nuk vlen thjesht për fazën e grupeve të Europa Ligës. Vëmendja e shqiptarëve...

Partizani i Beogradit u frikësohet shqiptarëve, rojë shtesë dhe ushqim me...

Mediat serbe zbulojnë se Partizani i Beogradit do të vijë në Shqipëri me 4 roje shtesë nga Beogradi, pasi serbët nuk ndihen 100% të...