Etiketimet Homazhet

Etiketim: Homazhet

Kohë më shi e perzier më lot e krenari në Kosharën...

Nga Xun Çetta Edhe sot ashtu si vite më par por tani vërtetë kohë më shi e perzier më lot e krenari, nuk mungoj aktiviteti...

Kryesia e LDK-së bën homazhe me rastin e vdekjes së Idriz...

Kryesia e LDK-së, e kryesuar nga Sekretari i Përgjithshëm i LDK-së, Ismet Beqiri kanë bërë homazhe me rastin e vdekjes së Akademik...

Incident gjatë homazheve të “21 janarit”: Rama je antishqiptar!

Në homazhet e zhvilluara për nder të viktimave të 21 janarit është regjistruar një incident me kryeministrin Edi Rama.

LDK, Dega në Mitrovicë: Homazhe tek varri i Prof. Latif Berisha...

  LDK, Dega në Mitrovicë, me rastin e 19 vjetorit të vrasjes së Prof. Latif Berisha dhe Agim Hajrizit do të bëjë homazhe tek varri...

Shqipëri: Nisin homazhet për ish-ministrin Dritan Prifti

Kanë nisur homazhet për ti dhënë lamtumirën e fundit ish-ministrit të Energjitikës, Dritan Prifti i cili u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme. Homazhet po...