Etiketimet Kanada

Etiketim: Kanada

Të shtëna me armë në Kanada, 1 i vdekur dhe 13...

Një person i armatosur ka hapur zjarr në një restorant në Toronto të Kanadasë, duke lënë të vdekur një person dhe plagosur 13 të...

Sulmi në Kanada, 10 të vdekur dhe 15 të plagosur; arrestohet...

10 të vdekur dhe 15 të plagosur është bilanci i ngjarjes tragjike të ndodhur dje në Toronto të Kanadasë, ku një fugon është ngjitur...