Blendi Fevziu, një urim special vajzës për ditëlindje (Foto)

04.10.2016 20:30:05

Dje  ishte një ditë e veçantë për gazetarin Blendi Fevziu, por edhe më e veçantë për vajzën e tij të vogël e cila mbushi 1 vjeç.

E vogla Alisë festoi dje 1 vjetorin e lindjes dhe prindërit i kishin përgatitur  për të një festë surpsizë  si nga ato të përrallave.

Moderatori i “Opinion” gjatë ditës së sotme ka postuar në faqen e tij të Instagram disa foto shkëpur nga festa dhe që përcjellin pak nga atmosfera e ditëlindjes së vogëlushes. E veshur me një fustan rozë, Alis  shijon festën në duart e babait.