Rrjetet sociale

1,238FansaPëlqeje
123NdjekësitNdjek

KURIOZITETE

Inteligjencë dhe kreativitet, ja përse humbni në mendime!

Sipas studimeve të fundit, vegimet indikojnë inteligjencën dhe kreativitetin. Profesori  i psikologjisë, Eric Schumacher, i cili është poashtu bashkautor i këtij studimi të ri, thotë se “njerëzit...