Ilir Meta Meta cakton 13 tetorin si datën e zgjedhjeve, reagon urgjentisht Edi Rama

27.06.2019 14:51:10

Kryeministri Edi Rama reagoi menjëherë pasi presidenti Ilir Meta dekretoi 13 tetorin si datën e re të zgjedhjeve lokale.

Vendimin presidenti e mori pas konsultimit me opozitën.

REAGIMI I RAMËS

A ju thashë prisni çmendurinë e dytë?🤣Tani thjesht mëshirojeni🙏

Data e nxjerrë nga filxhani i revolucionit imagjinar është një

NULLUM ABSOLUTUM Dhe QUOD NULLUM EST NULLUM PRODUCIT EFFECTUM👎

30 QERSHORI ESHTE E VETMJA DATE ZGJEDHJESH🇦🇱👊