Ja si ju falënderon Shyhrete Behluli për urimet (Foto)

05.10.2016 20:47:49
Këngëtarja e shumë përfolur kohën e fundit, për martesën e djalit të saj Shyhrete Behluli, sot ka gjetur kohë dhe ka vendosur që t’i falënderon të gjithë ata që e kanë uruar për martesën e djalit
Ne ua sjellim fotografinë ku Shyhretja shihet me familjen e ngushtë, mund ta shihni edhe përshkrimin e Shyhretes që i ka bërë fotos./Kosovarja/

shyhrete-1_1475688116-2650461