Përfshihet nga zjarri depoja e një marketi në Obiliq

15.12.2016 12:06:55

Depoja e një marketi në Obiliq është përfshirë nga zjarri, gjatë ditës së djeshme, ka njoftuar policia.

Njësitet policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.