Etiketimet Ditë zie

Etiketim: Ditë zie

Suhareka nesër Ditë Zie për vdekjen e familjes 5-anëtarëshe në aksident...

Nesër Suhareka do të mbajë ditë zie në përkujtim të pesë viktimave anëtarë të së njëjtës familje që vdiqën sot si pasojë e një...

Homazhe dhe lule në Munih, aty shihet edhe një flamur i...

Ngjarja makabre në Munih të Gjermanisë, që ka lënë deri më tani 9 viktima e në mesin e të cilëve janë dhe tre shqiptarë....

Nesër ditë zie në Kosovë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka shpallur të dielën ditë zie në Kosovë, në kujtim të tre kosovarëve të vdekur mbrëmë në Munih. “Vendosa...