Etiketimet Kombëtarja e Shqipërisë

Etiketim: Kombëtarja e Shqipërisë

“Shqipet” bëjnë hatanë në “Elbasan Arena”, mposhtin islandezët me 4 gola

Me një fytyrë kret tjetër nga paraqitja në Francës, Kombëtarja e Shqipërisë ka kthyer entuziazmin me atë paraqitje fantastike në “Elbasan Arena”. Jo vetëm rezultati,...

Renditja e FIFA-s, Shqipëria zbret me dy vende. Ngjitet Kosova

Kombëtarja e Shqipërisë humbi dy pozicione në klasifikimin e përmuajshëm të FIFA-s. Humbjet me Kosovën dhe Ukrainën kanë ndikuar në humbjen e pikëve dhe zbritjen...