Etiketimet Neritan Liçaj

Etiketim: Neritan Liçaj

Aktori mes lotësh: Nuk do lejoj që fëmijët e mi të...

Neritan Liçaj është një prej aktorëve më aktiv në mbrojtje të Teatrit Kombëtar dhe kjo u pa edhe sot kur forcat e shumta të...