Etiketimet Opozita e re

Etiketim: Opozita e re

Shqipëri/ Opozita e re i vendos kushte Ramës: Ja çfarë duam...

Deputetët e opozitës së re i kanë vendosur kushte kryeministri Edi Rama në këmbim të votës për shkarkimin e presidentit Meta. 94 votat e...

Shqipëria/ Opozita e re” me 10 deputetë, të hënën marrin mandatin...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditën e hënë zyrtarisht do u japë mandatin edhe gjashtë kandidatëve nga listat vijuese të PD-së dhe LSI-së. Kandidatët që...