Etiketimet Tepelena

Etiketim: Tepelena

Shqiperi/ Izolohet familja nga Tepelena, erdhën nga Italia për një varrim...

Një familje e përbërë nga katër persona është izoluar në Tepelenë pasi dyshohen për koronavirus. Familja kishte ardhur ditën e djeshme nga Italia për...

Zjarri rrezikon një ‘Gërdec’ të dytë, plasin predhat e Luftës së...

Një zjarr i madh ka rënë këtë mesditë në majën e Shën Dëllisë, në kufirin midis Bashkisë së Tepelenës dhe Bashkisë së Memaliajt. Terreni shumë...

Aksident me vdekje në Tepelenë, humb jetën 50-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bypassin e Tepelenës. Një mjet tip Benz me drejtues 50-vjeçarin Ylli Ruçi ka...