Etiketimet Vangjel Zguro

Etiketim: Vangjel Zguro

Talenti pogradecar që luan në SHBA: E ndjek akoma Superioren, ja...

Vangjel Zguro, fubollisti nga Pogradeci i cili ka një karrierë të pasur në  Kategorinë Superioreduke luajtur për më skuadra si Korabi, Luftëtari, Kamza dhe me...