Etiketimet Vrasja

Etiketim: Vrasja

U qëllua me plumb në kokë, vdes 26-vjeçari/ Çfarë ndodhi në...

Indrit Çelaj, 26 vjeç, i cili u qëllua me plumb në kokë dje nga kolegu i tij, ka ndërruar jetë në spitalin Ushtarak.  Mësohet ...

Babai shqiptar vrau vajzën në Australi, rrëfehet shoqja e ngushtë e...

Mesazhe të shumta ngushëllimi janë shprehur pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në Aselaide të Australisë, ku Petrit Lekaj, një shqiptar, akuzohet se ka...

5 prokurorët mbrojtën vrasjen e nje fëmije që u pushkatua...

Një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Lezhës në 17 korrik të viti 2010, ku një 15-vjeçar u qël.lua për vdekje nga policia. Vëllai...

Vrasja makabre/ Reagon ish-kryeministri Berisha: Burgjet e Greqisë si thertore për...

Pas ngjarjes makabre në burgun grek, ku shihej se si dhunohej barbarisht deri në vdekje të shqiptarit Albert Bako, ka reaguar edhe ish kryeministri...

Polici i dyshuar për vrasjen e 32-vjeçarit sot pritet të dalë...

32-vjeçari Jetmir Aliaj, punonjës i një kazinoje në Suharekë, ka mbetur i vrarë me armë zjarri të dielën në mëngjes. I dyshuar për vrasjen e...

Vrasja e 49-vjeçares/ Dashi i fiksuar pas kunatës, dhunë e armën...

Një histori Hollivudi me një fund tragjik të paralajmëruar duket të jetë ajo e Lire Xhepës, 49-vjeçares që u gjet dje e...

Tronditet Shkodra, vritet me thikë një 54-vjeçar

Qyteti i Shkodrës është tronditur pasditen e sotme nga një tjetër vrasje. Raportohet se në vendin e quajtur “Ura e Thive” është qëlluar me...

Vrasja e shqiptarit në Greqi, dorëzohet i dyshuari për krimin

Eshtë dorëzuar në polici autori i dyshuar për vrasjen e emigrantit shqiptar në Greqi, Mario Leska 26 vjeç. Mësohet se i dyshuari për ngjarjen, është...

Në 35 vjetorin e vrasjes së Vehbi Ibrahimit

Nga: Fadil Kajtazi Skemat mashruese të përpunuara deri në detale, me qëllim të krijimit të përçarjes, mostolerancës dhe krijimi i gjendjes së pasigurisë, janë pjesë...

Akuzohet për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia ekstradohet nga Turqia

Izet Haxhia, i njohur si ish-truproja i Sali Berishës dhe i akuzuar për vrasjen e Heroit të Demokracisë, Azem Hajdari, do të ekstradohet mbrëmjen...