E pabesueshme, shikoni momentin kur peshkaqeni copëton një lopë midis oqeani (Video)

30.10.2016 01:21:59

Ky është një moment aspak i zakonshëm teksa një peshkaqen e “gëlltiste” një lopë midis oqeanit.

Pamjet tregojnë se si peshkaqeni “bishë” po e copëtonte bagëtinë.

Kjo thuhet se u filmua në oqeanin indian dhe se pamjet jaë bërë herët gjatë këtij muaji, 500 metra larg plazhit.

Besohet se lopa ra në oqean nga një anije që po qarkullonte andej.