Reali rivalizon Unitedin, Barçën dhe Chelsean për portugezin

19.07.2016 14:18:55

Real Madrid është duke i përgatitu 50 milionë euro për mesfushorin e Valencias Andre Gomes, sipas Marcas.

Por, skuadra spanjolle kërkon 65 milionë euro për 22-vjeçarin, por madrilenët janë të gatshëm të ndajnë 50 milionë euro dhe dhjetë të tjera ti paguaj vitin tjetër.