Rikthehet Robert Lewandowski (Foto)

16.04.2017 14:45:30

Robert Lewandowski është rikthyer në stërvitje me skuadrën

Sulmuesi polak, Robert Lewandowski, ka lënë prapa lëndimin, ai është rikthyer në stërvitje.

Lewa është stërvitur normalisht gjatë ditës së sotme me pjesën tjetër të skuadrës dhe raportohet se do të jetë i gatshëm për ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve kundër Real Madridit.

“Jam mirë”, ishin fjalët e para të polakut pas rikthimit në stërvitje. /Express/