Shqipëri/ Infektohet me Covid drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu

20.11.2020 12:34:52

Është infektuar me koronavirus drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu. Mësohet se Veliu është në gjendje të stabilizuar dhe po merr mjekimin e nevojshëm në shtëpi.

Në drejtimin e policisë është komanduar zv. Drejtori Albert Dervishi.