Super makina e Xherdan Shaqirit shqetëson mediat serbe, ja çfarë shkruajnë

21.11.2020 10:32:24

Ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri, po shqetëson Serbinë me super makinën e tij.  Anëtari i Kombëtares së Zvicrës dhe i kampionit në fuqi të Anglisë, Liverpooli, para pak ditëve u pa me një makinë fantastike, saqë tani disa media serbe janë të shqetësuar, madje e quajnë Shaqir provokatori!

Super makina e Xherdan Shaqirit shqetëson mediat serbe, ja