Etiketimet Burbuqe Berisha

Etiketim: Burbuqe Berisha

Vdes regjisorja Burbuqe Berisha

Regjisorja e njohur shqiptare, Burbuqe Berisha, ka ndërruar jetë të mërkurën në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Bëhet me...