Etiketimet Koalicioni i territ’

Etiketim: koalicioni i territ’

Agimi Bahtiri kërkon nga ‘koalicioni i territ’ të dorëzohen para 11...

Nënkryetari i AKR-së dhe kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës, Agimi Bahtiri, tregon se po has në mbështetje të madhe te qytetarët për...