Etiketimet Kujtim Shala

Etiketim: Kujtim Shala

Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, LDK-ja nuk merr pjesë

Ka filluar mbledhja e Kryesisë së  Kuvendit me shefat e Grupeve Parlamentare. Në mbledhje të kryesisë po marrin pjesë Kryetarja e kuvendit, Vjosa Osmani, nënkryetarët...

Kujtim Shala: Nuk mund të shfuqizohet asgjë

Kujtim Shala nga LDK-ja ka komentuar iniciativën e disa deputetëve të Kuvendit të Kosovës për shfuqizimin e Gjykatës Speciale. “Nuk mund të shfuqizohet asgjë. LDK...

Kujtim Shala: Kjo Qeveri nuk do të mund të qeverisë gjatë

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Kujtim Shala ka treguar se si e sheh ai Kosovën në vitin 2018 dhe si...

Kujtim Shala: KQZ bëri dy gabime në numërim të rezultateve

Anëtari i kryesisë së LDK-së, Kujtim Shala, tha se në numërimin e rezultatit nga KQZ ka dy gabime në qendrat e votimit në Dubravë...

Avdullah Hoti konfirmon: Kujtim Shala do të jetë kandidat i LAA-së...

Koalicioni LDK-AKR-Alternativa, tashmë ka vendosur që kandidati i tyre për nënkryetar të Kuvendit, të jetë ish-ministri i Kulturës, Kujtim Shala. Lajmin për Telegrafin e ka...

Ministri i Kulturës,Kujtim Shala, dhe Jonuz Musliu, bisedojnë për bashkëpunimin...

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, ka takuar sot kryetarin e Këshillit Kombëtar Shqiptar (KKSH), Jonuz Musliun, me të cilin ka biseduar...

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, ka pritur në...

Pas debutimit të tyre në ndeshje ndërkombëtare të FIFA-s. Të pranishëm në takim ishin edhe kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri...

Kryeministri Mustafa vizitoi vendin ku do të nisin punimet për ndërtimin...

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, i shoqëruar nga ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala dhe kryetari i Federatës së Futbollit...