Formacioni me lojtarët më të shtrenjt të të gjitha kohërave

27.07.2016 23:26:03

Gonzalo Higuain është lojtari i tretë më i shtrenjtë në histori.

Juventusi i ka paguar Napolit 94 milionë euro, për t’ia rrëmbyer sulmuesin argjentinas, i cili tani renditet në mesin futbollistëve më të shtrenjtë në histori të futbollit.

Para tij janë vetëm Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale