Etiketimet Arban Abrashi

Etiketim: Arban Abrashi

Haziri dhe Abrashi takohen me Presidentin e EPP-së, Joseph Daul

Nënkryetari i LDK-së, njëherit kryetar i Komunës së Gjilanit, z. Lutfi Haziri dhe anëtari i kryesisë së LDK-së, z.sot po qëndrojnë në Sofie të Bullgarisë, në...

Skandali i transportit të votuesve/ Reagon Arban Abrashi

Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi, në reagimin e tij lidhur me transportimin e votiesve të organizuar nga VV në emër...

Arban Abrashi beson se do të fitojë në Prishtinë

Si fitues i zgjedhjeve në Prishtinë u shpall Shpend Ahmeti me 50,15% Arban Abrashi doli i dytë në zgjedhjet e balotazhit në Prishtinë me 49,85 % të...

Arban Abrashi me premtim të madh për familjet që nuk sigurojnë...

Arban Abrashi, kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, duke rikujtuar se si ministër i MPMS-së kishte ndarë nga 10 mijë euro për t'ua...

Arban Abrashi fton Shpend Ahmetin në 5 debate, në 5 televizione...

Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi ka reaguar ndaj shpifjeve të Dardan Sejdiut, sipas të cilave, ai, pra z. Abrashi, nuk...

Selim Pacolli kërkon që të përkrahet programi i patisë se tij

Kandidati i AKR-së për kryetar të Prishtinës, Selim Pacolli do ta mbështesë njërin prej dy kandidatëve në Prishtinë, nëse bie dakord që të zbatohet...

Arban Abrashi: Shumë shpejt do të jem kryetar i Prishtinës

 Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Arban Abrashi është në balotazh me Shpend Ahmetin e Vetëvendosjes. Abrashi është deklaruar pas rezultateve...

Arban Abrashi çmon punën e mësimdhënësve dhe mjekëve gjatë viteve të...

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi, ka vizituar të mërkurën shtëpinë e Shaban Sfircës, në të cilën...

Arban Abrashi në Arbëri: Ulje të tatimit në pronë, mirëmbajtje të...

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga radhët e LDK-së, Arban Abrashi, gjatë një tubimi me qytetarë në lagjen “Arbëria” ka prezantuar planin...

Arban Abrashi premton shkolla të reja, rivitalizim e Pallatit të Rinisë...

Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi, ka shpalosur programin e tij për kulturë, sport dhe rini. Kandidati i LDK-së për kryetar të...