“Never say never”, Berisha bën deklaratën e FORTË, paralajmëron rikthim të fuqishëm në parti

10.06.2021 23:33:04

I ftuar në një intervistë televizive, ish-kreu i qeverisë, Sali Berisha i pyetur nëse do të kthehet në krye të Partisë Demokratike tha se nuk përjashton asnjë të drejtë kushtetuese të tij.

“Kurrë mos thuaj kurrë! Never say enver. E kam përdorur me Ramiz Alinë dhe e përdor prapë. Nuk përjashtoj asnjë të drejtë timen kushtetuese më”, tha Berisha.