Etiketimet 28 NËNTORI

Etiketim: 28 NËNTORI

Ky është urimi i Isa Mustafës për 28 Nëntor

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa ka uruar 28 Nëntorin, ditën e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë. Ai në një postim në Facebook ka shkruar shumë...

Lulzim Basha uron 28 Nëntorin: Shqipëria demokratike është nderimi i...

Lideri i opozites Lulzim Basha ka uruar permes nje postimi ne rrjetet sociale festen e 28 Nentorit. “Ju uroj të gjithë shqiptarëve kudo ku janë...

Zaevin e nxjerrin me plis në Ditën e Flamurit (Foto)

Një pjesë e mediave të afërta me VMRO-DPMNE sot me rastin e Ditës së 28 Nëntorit – Festës së Flamurit dhe Pavarësisë së shtetit...

28 Nëntori në botë

28 Nëntori, festa jonë kombëtare është festuar anë e mbanë botës. Ministria e Jashtme na sjell nëpërmjet një galerie fotosh festimet e ndryshme në Francë,...

“Skuqet” Prishtina për 28 Nëntor (Video)

Sheshet kryesore të kryeqendrës së Kosovës kanë ndërruar ngjyrë në prag të Ditës së Pavarësisë së Shqipërisë. Ato tashmë janë bërë të kuqe nga...