Etiketimet Bebe Rexha

Etiketim: Bebe Rexha

Bebe Rexha edhe pas diagnostifikimit me çrregullim bipolar plotë vullnet për...

Bebe Rexha gjithmonë ka folur hapur për problemet e saj me anktin dhe shëndetin mendor, pa ndjerë turp dhe pa i mohuar vlerat e...