Etiketimet Besian Mustafa

Etiketim: Besian Mustafa

Besian Mustafa: Kam kandiduar për të thyer heshtjen në LDK

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa është deklaruar për procesin e sotëm zgjedhor.Mustafa tha se ka ditë të tëra që ka publikuar...

Besian Mustafa: Në LDK po heshtin e bëjnë matematika, “mos po...

Ministri në detyrë i Bujqësisë dhe anëtari i Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa ka reaguar për rezultatin e dobët të LDK-së...

Ministri Besian Mustafa dhe ambasadorja Apostolova flasin për prioritizimin e...

Ministri i Bujqësisë, Besian Mustafa, sot gjatë ditës ka zhvilluar një video-thirrje me Përfaqësuesen e Posaçme të BE-së, Ambasadoren Nataliya Apostolova, për të diskutuar...

Besian Mustafa flet për negociatat me Vetëvendosjen, tregon a do të...

Vetëm pak kohë pasi zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, tha se kjo parti i prolongon bisedat me VV-në për arritjen e marrëveshjes për formimin...

Kryetari Isa Mustafa priti në takim Ambasadorin e Turqisë në Kosovë, Çağrı Sakar

Kryetari Mustafa e njoftoi Ambasadorin Sakar për qëndrimin dhe përkushtimin e LDK-së mbi zhvillimet aktuale politike në Kosovë.Gjatë këtij takimi me theks të veçantë,...