Etiketimet Mbeshtetje

Etiketim: Mbeshtetje

Xhafer Tahiri: Komuna e Vushtrrisë dhe IADK nënshkruan marrëveshje për...

Komuna e Vushtrrisë dhe Iniciativa për Zhvillimin e Bujqësisë së Kosovës (IADK), kanë nënshkruar marrëveshje për bashkëfinancim të projekteve që kanë fermerët vushtrrias në...

Behgjet Pacolli falënderon Omanin për mbështetjen ndaj Kosovës

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli e ka falënderuar ministrin e Jashtëm të Omanit për mbështetjen që i ka dhënë Kosovës. “Mirënjohës...

Agimi Bahtiri kërkon nga ‘koalicioni i territ’ të dorëzohen para 11...

Nënkryetari i AKR-së dhe kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës, Agimi Bahtiri, tregon se po has në mbështetje të madhe te qytetarët për...

Kryeministrii Kosovës,Isa Mustafa: Mbretëria e Bashkuar mbështetëse e madhe e progresit...

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim shefin ekzekutiv të Këshillit Britanik, Sir Ciaran Devane, i cili po qëndron për vizitë...