Etiketimet Te plagosurit

Etiketim: Te plagosurit

Të shtëna me armë në Kanada, 1 i vdekur dhe 13...

Një person i armatosur ka hapur zjarr në një restorant në Toronto të Kanadasë, duke lënë të vdekur një person dhe plagosur 13 të...

Itali, treni del nga shinat, dy të vdekur e 100 të...

Një incident hekurudhor në Piotelo, provinë e Milanos i ka marrë jetën 2 personave dhe ka plagosur mbi 10 të tjerë në gjendje të...

Shkodër, shpërthim me eksploziv, gjashtë të plagosur

Qyteti i Shkodrës është tronditur mëngjesin e sotëm nga një shpërthim me eksploziv të ndodhur në lagjen Rus. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:39. Nga...