Elegancë dhe stil/Ivanka Trump e kthen në pasarelë trotuarin e Shtëpisë së Bardhë

18.09.2019 10:45:52

Ivanka Trump vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuar të Amerikës, Donald Trump e ktheu trotuarin e Shtëpisë së Bardhë në një pasarelë për herë të dytë këtë javë.

37-vjeçarja e cila shquhet për sharmin dhe elegancën dukej e mrekullueshme e veshur me një fustan 600 dollarësh të markës britanike Beulah, kombinuar me një palë vathë Chanel./Marrë nga Daily Mail