Etiketimet Aksidenti

Etiketim: Aksidenti

Aksidenti i tmerrshëm në Tiranë, dy vajzat që gjetën vdekjen ishin...

Makina në të cilën udhëtonin pesë personat që u përfshinë në aksidentin tragjik të mbrëmjes së djeshme në Bërzhitë të Tiranës është shkatërruar plotësisht....

Në Itali/ Makina doli nga rruga dhe u përplas me pemën/Humb...

Një aksident fatal i ka marrë jetën një të riu shqiptar në Itali ndërkohë që një tjetër shqiptar që udhëtonte me të ka mbetur...

U përplas me makinën e policisë, si u aksidentua dje Albin...

Albin Kurti, dje u aksidentua me mjetin e tij te rruga e Rinasit, pranë Kasharit, pasi eskorta e tij u përplas me një makinë Policie....

Një aksident trafiku në Istog katër persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Zallq të Komunës së Istogut, si pasojë katër persona kanë mbetur të lënduar. Lajmin  e ka konfirmuar...

Në Kosovë gjatë ditës së djeshme 67 aksidente trafiku

Vetëm gjatë ditës së djeshme në tërë Kosovën kanë ndodhur 67 aksidente trafiku. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se vetëm gjatë ditës së...

Aksident i rëndë në Shtime, vetura godet për vdekje 30-vjeçarin

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në Shtime, ku si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë një person i moshës 30-vjeçare. Policia ka...

Në Kosovë brenda 24 orëve 43 aksidente, një me fatalitet

Policia e Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 43 aksidente. Prej tyre një aksident me fatalitet, 20 aksidente me të...

Aksidenti i kamionit me nëntë vetura në Prishtinë

Specialistët në Klinikën Emergjente të Kosovës kanë njoftuar se tre të lënduarit në aksidentin që ka ndodhur në mes një kamioni dhe nëntë veturave,...

Aksident i trefishtë në Lezhë, plagosen 4 rëndë persona

Katër persona kanë mbetur të plagosur rëndë në një aksident të shënuar mëngjesin e sotëm në afersi te fshatit Balldre te Lezhës. Në aksident jane...

Një i vdekur dhe katër të lënduar në aksidentin në autostradën...

Një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë kanë presuar lëndime trupore në aksidentin e sotëm. Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë rreth...