Etiketimet Vrasje

Etiketim: Vrasje

Lezhë, vritet me armë zjarri vëllai i ish-deputetit socialist, Arben Ndoka

Vritet me armë zjarri vëllai i ish-deputetit të Partisë Socialiste në Lezhë, Arben Ndoka. Ngjarja  e rëndë mendohet se ka ndodhur në orët e...

Një 20-vjeçar nga Vitia, vritet më armë zjarri

Mbrëmë rreth orës 18:45 në mes të fshatit Buzovik dhe Lubishtë, është vrarë një 20 vjeçar me armë zjarri. Kështu raporton Radio Televizioni Iliria. Policia...

Dëshmia për vrasjen e amerikanit nga serbët: Gjaku i dilte edhe...

Vazhdon hetimi për vrasjen e studentit amerikan Bakari Henderson me 7 korrin në ishullin grek Zakintos Si dëshmitar është një serb i cili ishte me...

Thirrje për vrasje të Romana Vlahutin, arrestohet gazetari Kastriot Myftaraj

Policia e Tiranës ka arrestuar gazetarin Kastriot Myftaraj. Prangosja e tij është bërë mbrëmjen e djeshme pas një shkrimi të publikuar me datë 7...

Përcillet për në banesën e fundit Hazbi Idrizi, i pari i...

  Varrimi i kryetarit të komunës, Hazbi Idrizi. Të pranishëm në ceremoninë e varrimit ishin qindra qytetarë, politikanë dhe bashkëfshatarë të Idrizit. Hazbi Idrizi mëngjesin e...

Personi qe ka vrarë Hazbi Idrizin ka tentuar të vetëvritet

Ngjarja që ka tronditur gjithë Maqedoninë dhe rajonin, me vrasjen makabre të kryetarit të Komunës së Bogovinës, Hazbi Idrizi, portali TetovaSot mëson detaje tjera...

Ishulli i mallkuar që ka “vrarë” çdo pronar të tij!

Ai është një ishulli i vogël shumë i bukur, por ka marrë epitetin i “mallkuar”. Ishulli Gaiola gjendet në brigjet e Napolit në Itali. Ka...

Policia jep detaje për vrasjen e 57 vjeçares mbrëmë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka dhënë detajet e ngjarjes së mbrëmshme në Prishtinë, ku për pasojë një grua është vrarë dhe një mashkull është plagosur. Policia...

Nesër masa e paraburgimit të dyshuarve për vrasjen në Mitrovicë

Të dyshuarit për vrasjen e të riut V.S sot në Mitrovicë, nesër do të dalin para Gjykatës. Avokati i njërit nga të arrestuarit,  H.V i...

Policia jep detajet e vrasjes së të riut në Mitrovicë –...

Drejtoria Rajonale e Policisë në Mitrovicë, përmes një njoftimi ka konfirmuar vrasjen e ndodhur sot në Mitrovicë, ku u vra një 22-vjeçar. Sipas Policisë në...