Etiketimet Arrestim

Etiketim: Arrestim

Arrestohen dy policë të Kosovës për vrasjen e Ivanoviç

Dy efektivë të Policisë së Kosovës me detyrë në Mitrovicën e Veriut u arrestuan këtë të shtunë. Ndalimi i tyre është bërë nga Inspektoriati Policor...

Prizren, Arrest për vjedhje të rëndë

Rreth orës 15:30 minuta, në polici është raportuar se në rrugën “Ankara” ka ndodhur një vjedhje e rëndë nga një automjet Golf II dhe...

Ish-zyrtari i AKR-së, Sabit Pacolli arrestohet në Suedi, dyshohet...

Gjykata e Qarkut në Malmo të Suedisë, e ka arrestuar Sabit Pacollin të enjten.Ai është arrestuar përderisa po shkonte në një takim në Agjencinë...

Donte të vriste 3 persona në lokal, arrestohet në kohë 35-vjeçari

Policia e Korçës  kap dhe arreston në flagrancë një shtetas, i cili kishte planifikuar të vriste tre persona të tjerë, me të cilët kishte...

Gjykata do të lëshojë urdhërarrest për Albin Kurtin

Gjykata Themelore në Prishtinë pritet të lëshojë urdhërarrest për deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.Gjyqtari Beqir Kalludra tha në seancë se për të siguruar praninë...

Spanja arrestoi katër persona të dyshuar për përfshirje në ISIS

Policia spanjolle arrestoi sot katër burra të dyshuar për emigracion të paligjshëm, por edhe që kishin lidhje me ISIS-in.Ata gjithashtu, janë të përfshirë në...