Etiketimet Avdullah Hoti

Etiketim: Avdullah Hoti

​ Avdullah Hoti: Qeveria në detyrë do të angazhohet për ngritjen...

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti ka uruar të gjithë mësimdhënësit për Ditën e Mësuesit. Hoti ka thënë se është mirënjohës dhe falënderues për gjithë kontributin...

​Hoti me premtim të ri: Këtë muaj do të arrijnë në...

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti thotë se brenda këtij muaji (mars) do të arrijnë në Kosovë pritet të arrij kontingjenti i parë...

Avdullah Hoti: Me LDK-në në krye Kosova nënshkroi dy marrëveshjet më...

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) për kryeministër, Avdullah Hoti, tha të hënën në Podujevë, se me LDK-në në krye të qeverisë, Kosova...

Avdullah Hoti, Kurtit: Vendimet e mia s’ka kush që i konteston,...

Kryeministri në detyrë dhe kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti i është përgjigjur kandidatit për kryeministër nga LVV, Albin Kurti lidhur me deklaratën...

Avdullah Hoti: Kurti nuk ka pasur të drejtë të jetë as...

Kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti, ka thënë se nuk e pengon asnjë kundër-kandidat në zgjedhje me kushtin që nuk ka problem me...

Avdullah Hoti : Kandidatet për deputet duhet të jenë njerz...

Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti ka komentuar njoftimin e Këshilli Gjyqësor të Kosovës drejtuar KQZ-së. Sipas KQZ-së në listat e partive politike për zgjedhjet e...

Hoti në Prizren: Fuqizimi, zhvillimi dhe punësimi i të rinjve janë...

Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, sot ka takuar të rinjtë e LDK-së nga rajoni i Prizrenit, me të cilët zhvilloi...

Avdullah Hoti: Vetëm me punë, pa zhurmë, vazhdojmë qeverisjen

Kandidati  për kryeministër nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka përcjellur një porosi për partitë e tjera kandiduese në zgjedhjet e...

Avdullah Hoti në Dragash: Zoti e bekoftë LDK-në

Kandidati për kryeministër nga radhët e LDK-së, Avdullah Hoti ka vizituar sot komunën e Dragashit. Hoti u shpreh se Dragashi është komunë e punës dhe...

Avdullah Hoti: Komuna e Ferizajt kërkon stabilitet të qëndrueshëm, të cilin...

Kandidati për kryeministër nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka mbajtur një takim me qytetarët në komunën e Ferizajt. Hoti ka thënë...